Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 09, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Ojciec Rydzyk apeluje do pielgrzymów o datki na nowy wóz transmisyjny dla TV Trwam

Ojciec Tadeusz Rydzyk poinformował o zakupie wozu transmisyjnego za ponad 5 mln zł (screen: Youtube.com/Radio Maryja)

Redemptorysta o. Tadeusz Rydzyk, założyciel Radia Maryja i TV Trwam, zaapelował do uczestników Pielgrzymki Rodziny Radia Maryja o darowizny na spłatę pożyczki zaciągniętej na zakup telewizyjnego samochodu transmisyjnego.

Komunikat Rydzyka opublikowano na stronie internetowej Radia Maryja. Oprócz omówienia programu zaplanowanej na 13 i 14 lipca pielgrzymki dyrektor rozgłośni poinformował o kupnie fabrycznie nowego telewizyjnego samochodu transmisyjnego, który zostanie poświęcony na Jasnej Górze. 

„Dotychczasowy ma już 16 lat i przynajmniej 700 tys. km przebiegu. Wyposażenie do transmisji jest już bardzo zużyte. Samochód z wyposażeniem do transmisji kosztuje ponad 5 mln zł. To są duże pieniądze. To bardzo dużo dla nas, ale taniej już nie da się zrobić czegoś takiego. Na ten samochód musieliśmy wziąć pożyczkę” - wyjaśnił Rydzyk.

Środki na spłatę wozu transmisyjnego mają być pozyskane m.in. z darowizn zebranych w trakcie pielgrzymki. Dyrektor rozgłośni zaapelował o składanie ofiar w małych kopertach, podpisanych imieniem, nazwiskiem i adresem darczyńcy, na który zostaną wysłane podziękowania.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PAZ, 09.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.