Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 05, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN przyspiesza powrót pasma śniadaniowego, by walczyć z "Pytaniem na śniadanie"

Codzienne wydania "Dzień dobry TVN" wrócą 12 sierpnia (fot. Bartosz Krupa/East News/TVN)

Codzienne wydania programu "Dzień dobry TVN" mają wrócić już 12 sierpnia - wynika z ustaleń "Presserwisu". Ruch może mieć związek z tym, że wiosną więcej widzów oglądało "Pytanie na śniadanie" w TVP 2, które latem utrzymało codzienną emisję.

Jak się dowiedzieliśmy, o tym, że codzienne wydania programu "Dzień dobry TVN" będą emitowane od 12 sierpnia, zdecydował już zarząd stacji. Wcześniej planowano ich powrót na początku września. - Żadne decyzje jeszcze w tej sprawie nie zapadły - twierdzi jednak Marcin Barcz, członek zarządu i dyrektor pionu komunikacji korporacyjnej TVN.

Od 12 sierpnia program - jak wynika z naszych informacji - w dni powszednie nadawany będzie tak, jak weekendowe wydania od końca czerwca: o 8.30 pod nazwą "Dzień dobry wakacje". Grono prowadzących ma być większe niż w przypadku standardowych wydań "Dzień dobry TVN". Ruch TVN może mieć związek z wynikami oglądalności - wiosną (od marca do maja) więcej widzów niż "Dzień dobry TVN" oglądało "Pytanie na śniadanie" TVP 2. Program śniadaniowy Dwójki przez wakacje nadawany jest bez zmian - codziennie.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 05.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.