Dział: TELEWIZJA

Dodano: Czerwiec 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP 2 zyskuje widzów rano, TVN ich traci

Wśród prowadzących "Pytanie na śniadanie" są Robert El Gendy i Tamara Gonzalez Perea (screen Pytanienasniadanie.tvp.pl)

”Pytanie na śniadanie” w TVP 2 wiosną oglądało więcej widzów niż ”Dzień dobry TVN” w TVN.

W okresie marzec-maj program śniadaniowy telewizyjnej Dwójki, nadawany od 7.55 do 11 (w niedziele do 10.30), gromadził średnio 506 tys. widzów. W porównaniu z analogicznym okresem rok wcześniej jego widownia wzrosła o 58 tys.

W tym samym czasie "Dzień dobry TVN" (codziennie od 8 do 11) śledziło średnio 500 tys. widzów. Program TVN rok do roku stracił 17 tys. widzów.

Wśród prowadzących ”Pytanie na śniadanie” są Marzena Rogalska, Ida Nowakowska, Tamara Gonzalez Perea, Tomasz Kammel, Michał Olszański i Tomasz Wolny. ”Dzień dobry TVN” prowadzą m.in. Anna Kalczyńska, Dorota Wellman, Marcin Prokop i Piotr Kraśko.

Z kolei program "Nowy dzień" Polsat News przyciąga do Polsatu między 6 a 8.45 średnio 388 tys. widzów (o 6 tys. więcej, niż rok wcześniej).

Dane: Nielsen Audience Measurement.

(KOZ, 17.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.