Dział: TELEWIZJA

Dodano: Lipiec 02, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Superstacja nie puściła programu z Ziemowitem Szczerkiem

Pogadaliśmy o polityce, nie było wyłącznie o PiS, ale o wszystkich partiach - od lewicy, przez PO po PiS – mówi Ziemowit Szczerek (screen YouTube/ Culture.pl)

Superstacja nie wyemitowała programu Kuby Wątłego "Krzywe zwierciadło" z pisarzem i publicystą Ziemowitem Szczerkiem. "Superstacja tak się boi PiS, że nie puścili programu Wątłego, w którym wygarnąłem kilka rzeczy o politykach" – napisał na Twitterze Szczerek.

Program Kuby Wątłego "Krzywe zwierciadło" miał być wyemitowany w sobotę wieczorem. – Pogadaliśmy o polityce, nie było wyłącznie o PiS, ale o wszystkich partiach - od lewicy, przez PO po PiS – mówi Ziemowit Szczerek. O tym, że odcinek z jego udziałem nie został pokazany, dowiedział się od Wątłego w niedzielę rano. – Kuba był wyraźnie rozżalony, to była decyzja jego szefostwa – opowiada Szczerek. Na Twitterze napisał: "Wątły jest wściekły, ale tam zostaje, a jak już cenzura PiS zeżre S na amen, to mówi, że rusza własny projekt".

Kuba Wątły nie chce komentować sprawy. – Nie zajmuję się programowaniem stacji, proszę to pytanie kierować do zarządu – ucina. Z Adamem Stefanikiem, prezesem Superstacji, nie udało nam się skontaktować.

Superstacja, która należy do telewizji Polsat Zygmunta Solorza pod koniec maja ograniczyła politykę na antenie, a do programów publicystycznych przestali być zapraszani politycy.

(KOZ, 02.07.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.