Dział: PRASA

Dodano: Czerwiec 17, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wydawca podał wyniki sprzedaży "Forbes Women"

Pierwszy numer "Forbes Women" ukazał się w 40 tys. egz.

Ringier Axel Springer Polska sprzedał 25 tys. egz. pierwszego numeru magazynu "Forbes Women". Od czwartku w sprzedaży jest drugi numer pisma.

– "Forbes Women" spotkał się ze znakomitym odbiorem na rynku i jesteśmy bardzo zadowoleni z jego wyników. Sprzedaż kioskowa pierwszego numeru wyniosła ponad 25 tys. egz. – mówi Anna Kaczmarska, dyrektor wydawnicza segmentu premium Ringier Axel Springer Polska. Nakład pierwszego numeru to 40 tys. egz. Pismo kosztuje 17,90 zł.

Na 2019 rok wydawca zaplanował pięć wydań "Forbes Women".

Eksperci w pierwszych recenzjach chwalili layout pisma i treści atrakcyjne dla grupy docelowej. Oceniali, że magazyn to dobre miejsce dla reklam towarów luksusowych. Redaktorem naczelnym jest Paweł Zielewski (naczelny "Forbesa"). Twórcami i redaktorami prowadzącymi są Aleksandra Karasińska (szefowa Forbes.pl i Newsweek.pl) i Konrad Sadurski (wicenaczelny "Forbesa").

Według danych ZKDP średnia sprzedaż ogółem miesięcznika "Forbes" w 2018 roku wyniosła 20 273 egz.

(JSX, 17.06.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.