Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 22, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Łukasz Grass rezygnuje ze stanowiska redaktora naczelnego Business Insider Polska

Łukasz Grass nadal ma współpracować z serwisem Business Insider (fot. materiały prasowe)

Łukasz Grass rezygnuje z funkcji redaktora naczelnego Business Insider Polska (Ringier Axel Springer Polska), ale nie odchodzi z serwisu.

- Podjąłem decyzję o rezygnacji z funkcji redaktora naczelnego, ale nie rozstaję się z Business Insiderem. To była jedna z moich najtrudniejszych decyzji zawodowych, bo razem z fantastycznym zespołem zbudowaliśmy w ciągu tylko trzech lat jeden z najlepszych brandów biznesowych w Polsce. Zostaję w Business Insiderze i będę pracował przy projektach premium wideo i konferencji Inside Trends. Zamierzam także pisać do serwisu - mówi Łukasz Grass.

Naczelnym Business Insidera będzie do końca kwietnia. - Przychodząc do Business Insidera, uzgodniłem z zarządem i dostałem pozwolenie na dalsze prowadzenie swojej spółki Wydawnictwa Sportowe i Naukowe, którą założyłem osiem lat temu. Sądziłem, że będę w stanie kierować Business Insiderem i swoją spółką, ale nie jest możliwe budowanie własnego biznesu, nie poświęcając mu się w 100-procentach. Postanowiłem poświęcić większość uwagi swojej firmie, która w tym roku będzie przechodzić istotne zmiany - tłumaczy swoją decyzję Grass.

Łukasz Grass kierował Business Insiderem od jego startu w 2016 roku. W Onecie miał również swój program wideo "Na czasie". Od marca 2011 roku do końca 2012 roku pracował jako zastępca redaktora naczelnego Radia Tok FM. W TVP 1 prowadził program kulinarny "Sąsiad na widelcu, czyli co się jada u sąsiada”, a w Polsacie – "Celebrity Splash". Przez pięć lat był dziennikarzem TVN 24.

(KOZ, 22.03.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.