Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 27, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Beata Tadla komentatorką "Bez ograniczeń" w Superstacji

Beata Tadla od stycznia ma autorską audycję w Radiu Zet(fot. Marta Rybicka/Eurozet)

Beata Tadla dołącza do zespołu wieczornego programu "Bez ograniczeń" w Superstacji.

Tadla będzie występować w roli komentatorki i wspólnie z prowadzącym program komentować bieżące wydarzenia. Dziennikarka informuje, że zadebiutuje w "Bez ograniczeń" w czwartek 28 lutego.

Beata Tadla od stycznia ma autorską audycję "To właśnie weekend" w Radiu Zet. Do niedawna była jedną z prowadzących serwis informacyjny Nowej TV "24 godziny". Od listopada 2012 do stycznia 2016 roku prowadziła główne wydania "Wiadomości" TVP 1. Wcześniej, do kwietnia 2012 roku, pracowała w Grupie TVN, gdzie była prezenterką "Faktów" i "Faktów po południu". Z Grupą TVN była związana od 2004 roku (najpierw pracowała w TVN Style). Tadla dziennikarką jest od 1991 roku - pracowała m.in. w Radiu Legnica, Radiu Eska, Super FM i Radiu Plus.

(KOZ, 27.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.