Dział: PRASA

Dodano: Luty 25, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Gazeta Wyborcza" najczęściej cytowanym dziennikiem w styczniu

Wśród dzienników regionalnych pierwsze miejsce zajął "Dziennik Bałtycki"

W styczniu liderem cytowań spośród dzienników ogólnopolskich była "Gazeta Wyborcza" (Agora). Najczęściej odwoływano się do jej artykułu "Taśmy Kaczyńskiego" z 30 stycznia – wynika z analizy Newton Media.

"GW" w styczniu cytowana była w prasie 284 razy. Na drugim miejscu znalazła się "Rzeczpospolita" (Gremi Media) – 191 razy, a na trzecim "Super Express" (ZPR Media) – 130 razy.

Wśród dzienników regionalnych pierwsze miejsce zajął "Dziennik Bałtycki" – był cytowany 38 razy, drugie "Gazeta Krakowska" – 11, a trzecie ex aequo "Głos Wielkopolski" i "Dziennik Polski" – po 7 razy (wszystkie tytuły wydawane przez Polska Press Grupę).

Press

Badanie Newton Media obejmuje analizę dzienników i tygodników ogólnopolskich oraz dzienników regionalnych (mat. prasowe)

Wśród tygodników ogólnopolskich na pierwszej pozycji znalazła się "Polityka" (Polityka) – 33 cytowania. Dziennikarze odwoływali się najczęściej do jej artykułu "Dziki plan", który ukazał się 16 stycznia na temat polowania na dziki w ramach rządowego planu walki z ASF. Drugie miejsce zajął "Newsweek Polska" (Ringier Axel Springer Polska) – 32 cytowania, a trzecie "Tygodnik Powszechny" (Tygodnik Powszechny) – 31.

(KW, 25.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.