Dział: INTERNET

Dodano: Luty 18, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Outriders Brief w wersji do słuchania

Jak informują twórcy, liczba czytelników Outriders Brief przekracza 10 tys. (fot. materiały prasowe)

Cotygodniowy newsletter Outriders Brief dostępny jest w wersji audio, którą redakcja serwisu przygotowuje wspólnie z Audioteką.

Outriders Brief to cotygodniowe podsumowanie wydarzeń ze świata, w każdy piątek o 8 rano rozsyłane do subskrybentów przez redakcję reporterskiego projektu Outriders w formie bezpłatnego newslettera. Jak informują twórcy, liczba jego czytelników przekracza 10 tys.

Brief w formie podcastu jest udostępniany w aplikacji Lecton. Link do strony będzie umieszczany w każdym wydaniu newslettera.

(PAZ, 18.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 19, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kozaczek.pl z nowym logo i layoutem

Nowy design opracowała Dagmara Pużyńska, senior graphic designer w Marquard Media Polska

Kozaczek.pl (Marquard Media Polska) zmienił szatę graficzną, logo i dodał kilka funkcjonalności związanych z angażowaniem użytkowników. W nowej odsłonie serwis działa od poniedziałku.

Wprowadzone zostały m.in. sondy, quizy i kwestionariusze dla użytkowników. Poprawiona została też widoczność komentarzy. Za nowy design odpowiada Dagmara Pużyńska, senior graphic designer w Marquard Media Polska. Wprowadzeniem zmian zajęła się firma White Label Coders.

Kozaczek.pl zmienił też obsługę technologiczną strony – dane serwisu przechowywane są w chmurze Amazon Web Service, dzięki czemu programiści serwisu korzystają z narzędzi i udogodnień oferowanych przez Amazon.

Według danych Gemius/PBI ze stycznia Kozaczek.pl miał 1,1 mln użytkowników i ponad 16,5 mln odsłon. Redaktor naczelną serwisu jest Beata Maj.

(KW, 19.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.