Dział: PRASA

Dodano: Kwiecień 13, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Wysokie Obcasy" w sobotę z jubileuszowym wydaniem z 25 najlepszymi okładkami

25 najlepszych okładek w jubileuszowym wydaniu (fot. materiały prasowe)

Tygodnik "Wysokie Obcasy" wydawany przez Agorę świętuje w kwietniu 25. urodziny. Redakcja serwisu przypomina 25 przełomowych tekstów magazynu, a w sobotę 13 kwietnia ukaże się jubileuszowe wydanie magazynu z 25 najlepszymi okładkami.

Tygodnik "Wysokie Obcasy" zadebiutował w 1999 roku, a bohaterką pierwszej okładki została Hillary Clinton, ówczesna pierwsza dama Stanów Zjednoczonych.

W urodzinowym numerze redakcja przygląda się obecnym 25-latkom, ich kryzysom, marzeniom i planom na przyszłość. Z Glorią Steinem, dziennikarką i ikoną feminizmu
o wyborach w USA, prawie aborcyjnym i działalności aktywistycznej, rozmawia Joanna Wróżyńska. O technologii i kobietach w nauce na przestrzeni lat opowiada dziennikarz Wojciech Orliński.

Redakcja serwisu Wysokieobcasy.pl przypomni również 25 najgłośniejszych i najbardziej przełomowych tekstów.

Z okazji 25. jubileuszu redakcja przygotowała dla czytelników specjalną ofertę urodzinową - całoroczny dostęp do serwisu Wysokieobcasy.pl oraz wszystkich serwisów Wyborcza.pl w cenie 189 zł.

Urodzinom Wysokich Obcasów towarzyszy promocja w prasie, radiu, kinach oraz w internecie.

(MAC, 13.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.