Dział: PRASA

Dodano: Luty 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Przegląd Sportowy", "Sport" i "Piłka Nożna" z dodatkami na start Ekstraklasy

"Przegląd Sportowy" i "Sport" ukażą się z dodatkami na kredowym papierze. Wydawca "Piłki Nożnej" umieścił "Skarb Piłkarski" w grzbiecie tygodnika

Dzienniki "Przegląd Sportowy" (Ringier Axel Springer) i "Sport" (Whizz) oraz tygodnik "Piłka Nożna" (Profus Management) przygotowały dodatki z okazji wznowienia rozgrywek piłkarskiej Ekstraklasy.

"Skarb Kibica" przygotowany przez zespół "Przeglądu Sportowego" ukazał się w piątek. Będzie dołączony do głównego wydania gazety. Liczy 100 stron i razem z dziennikiem kosztuje 6,90 zł. Zamieszcza m.in. składy wszystkich drużyn Ekstraklasy, sylwetki trenerów i gwiazd zespołów, spis transferów, terminarze oraz statystki.

Także w piątek wraz z dziennikiem „Sport” ukazał się „Skarb na Ligę”. Kosztuje 5,50 zł i liczy 60 stron. Oprócz składów, terminarza, historii i statystyk znajdą się w nim analizy.

Od wtorku w kioskach dostępny jest tygodnik „Piłka Nożna” wraz ze „Skarbem Piłkarskim” wewnątrz numeru. Wydanie ma 72 strony, z czego „Skarb” liczy 24. Każdemu z 16 klubów Ekstraklasy poświęcono osobną stronę. Numer specjalny tygodnika, razem z dodatkiem, kosztuje 7 zł.

(PAZ, 08.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Luty 08, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Niemiecki wydawca zwalnia grupowo

(fot. Bank Phrom/Unsplash.com)

Grupa medialna Funke przeprowadzi restrukturyzację, w wyniku której pracę straci kilkaset osób - ujawnił serwis branżowy Horizont.

Zwolnienia mają objąć redakcje tytułów ukazujących się nakładem niemieckiego wydawcy, a także drukarnie. W ramach restrukturyzacji zamknięte zostaną niektóre tytuły, m.in. "Berliner Morgenpost Kompakt" i dodatki lokalne dziennika "Westfalenpost".

Grupa medialna Funke jest jednym z największych wydawców prasowych w Niemczech. Zatrudnia około 6 tys. osób.

(LL, 08.02.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.