Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 29, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Rozmowy o przyszłości" Onetu na łamach "Newsweeka"

Wywiad przeprowadziła redaktor naczelna działu Kultura.onet.pl Katarzyna Janowska wraz z Grzegorzem Jankowiczem z „Tygodnika Powszechnego” (fot. Press)

W tygodniku „Newsweek Polska” (RAS Polska) ukazał się w poniedziałek fragment wywiadu, którego pełna wersja zostanie opublikowana w środę w serwisie Kultura.onet.pl. Materiał powstał w ramach uzupełnienia cyklu wideo Onetu „Rozmowy o przyszłości”.

Rozmowę z prof. Dariuszem Jemielniakiem, kierownikiem katedry Management in Networked and Digital Societes Akademii Leona Koźmińskiego, przeprowadziła redaktor naczelna działu Kultura.onet.pl Katarzyna Janowska wraz z Grzegorzem Jankowiczem, dyrektorem programowym Festiwalu Conrada i redaktorem działu Kultura „Tygodnika Powszechnego”. Nad tytułem wywiadu widnieje napis "»Rozmowy o przyszłości« w Onet.pl".

„Rozmowy o przyszłości” to siedmioodcinkowy program, w którym prowadzący rozmawiali z gośćmi krakowskiego festiwalu literatury. Program miał swoją premierę na początku roku. Kolejne odcinki były dostępne na Onet.pl i Vod.pl.

Janowska wyjaśnia, że pierwotny zamysł polegał na publikacji w formie tekstowej wywiadu z jednego z odcinków „Rozmów o przyszłości”. Ostatecznie postawiono na przeprowadzenie osobnej rozmowy dla „Newsweeka”, która byłaby tematycznie zbliżona do programu Onetu. – Nie powtarzamy kontentu, tylko w ramach cyklu robimy coś ekstra – mówi Janowska. Poinformowała również, że obecnie trwają rozmowy na temat drugiej serii wideo „Rozmów o przyszłości”.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(PD, 29.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.