Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 23, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Polskie Radio może zmienić dyrektora radiowej Jedynki

Agnieszka Kamińska może zastąpić Michała Mońkę (screen: Youtube.com/Telewizja Republika)

W Polskim Radiu spodziewana jest zmiana dyrektora Programu I. Jako kandydatka na szefową Jedynki wymieniana jest Agnieszka Kamińska, wicedyrektor Polskiego Radia 24.

O tym, że Agnieszka Kamińska może objąć to stanowisko, usłyszeliśmy zarówno od naszych rozmówców w Polskim Radiu 24, jak i w Jedynce. Zastąpiłaby Michała Mońkę, który anteną kieruje od lutego 2018 roku. Z Kamińską nie udało nam się skontaktować, prezes Polskiego Radia Andrzej Rogoyski nie odpowiedział na nasze pytania.

Pod koniec listopada Rogoyski, po objęciu stanowiska prezesa Polskiego Radia, pytany, czy planowane są zmiany w dyrekcjach anten, odpowiedział: "Być może będzie taka potrzeba, ale na razie takich planów nie ma".

Agnieszka Kamińska od czerwca 2018 roku jest wicedyrektorem Polskiego Radia 24. Prowadzi w tej stacji audycje historyczne: "Nos Kleopatry" i "Powroty z niepamięci".

Program I Polskiego Radia w czwartym kwartale miał 5,9 proc. udziału w czasie słuchania. To najgorszy wynik Jedynki w historii badania Radio Track.

Sprawdź, o czym piszemy
w najnowszym numerze

Okładka

(KOZ, 23.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.