Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Styczeń 14, 2019

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Henszel z „Przeglądu Sportowego” od lutego rzecznikiem Lecha Poznań

Maciej Henszel pracował w "Przeglądzie Sportowym" od 2004 roku (fot. Lechpoznan.pl)

Z końcem stycznia, po 15 latach, odchodzi do pracy w Lechu Poznań dziennikarz „Przeglądu Sportowego” (Ringier Axel Springer Polska) Maciej Henszel.

Nowy rzecznik prasowy Lecha będzie również szefem działu komunikacji oraz klubowych mediów. Na stanowisku zastąpi Łukasza Borowicza, który od lutego zaczyna pracę w Grupie OLX.

Henszel przed przejściem do „Przeglądu Sportowego” w 2004 roku przez 10 lat był współpracownikiem poznańskiego oddziału „Gazety Wyborczej”. Od 20 lat współpracował też z Radiem Poznań (wcześniej Merkury). Karierę dziennikarską rozpoczynał w studenckim Radiu Afera. Jest także wykładowcą na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Niedawno rzecznikiem innego poznańskiego klubu - Warty - został inny były dziennikarz "Gazety Wyborczej" - Piotr Leśniowski.

(PAZ, 14.01.2019)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.