Temat: na weekend

Dział:

Dodano: Grudzień 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

11 najciekawszych polskich seriali 2018 roku

Od góry, od lewej: Grzegorz Damięcki ("Nielegalni"), Jan Frycz ("Ślepnąc od świateł"), Agata Kulesza ("Pułapka"), Dawid Ogrodnik ("Rojst")/(kolaż: materiały prasowe)

Płatne kanały, serwisy streamingowe, ale też ogólnodostępne stacje przez cały 2018 rok starały się udowodnić, że polskie seriale nie ustępują jakością zagranicznym produkcjom.

Pierwszy polski serial Netfliksa, hity HBO i Showmaksa, miniseriale TVN, historyczna superprodukcja TVP, kryminał AXN, thriller szpiegowski i mroczna historia od Canal+.

ZOBACZ, KTÓRE SERIALE Z 2018 ROKU WARTO NADROBIĆ

(PAZ, 31.12.2018)

Pozostałe tematy weekendowe

Najlepsze filmy roku w polskim internecie
Najlepsze materiały dziennikarskie 2018 roku
Wydarzenia 2018 roku w mediach
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Temat: na weekend

Dział:

Dodano: Grudzień 31, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakie trendy są i będą istotne w reklamie?

Inflluencer marketing to najszybciej rosnąca metoda pozyskiwania klientów online. Polskim przykładem tego trendu jest Fanta, która tworzy swoją tożsamość w oparciu o zaangażowanie influencerów (screen: Youtube.com/Fanta)

Dla kształtu i dynamiki trendów konsumenckich najważniejsze obecnie są kultura i technologia. Zatem, jeśli chcesz wiedzieć, czego twój konsument będzie chciał w bliskiej przyszłości, przyjrzyj się temu, co już teraz oferuje mu popkultura oraz technologia.

Analizę przeprowadził Bartosz Gostkowski, strategy director Opus B.

ZOBACZ PORADNIK DLA KREATYWNYCH:

(31.12.2018)

Pozostałe tematy weekendowe

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.