Temat: na weekend

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 28, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Najlepsze filmy roku w polskim internecie

Gala Grand Video Awards 2018 odbyła się w warszawskim kinie Iluzjon (fot. Simona Supino)

W październiku podczas gali Grand Video Awards nagrodziliśmy najlepszych twórców wideo w internecie. Do czwartej edycji konkursu zgłoszono blisko 800 prac. Jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach. Prezentujemy wszystkie nagrodzone produkcje.

Grand Video Awards to jedyny w Polsce konkurs dla twórców wideo w internecie. Organizuje go magazyn „Press” wraz z największymi sieciami partnerskimi: Gamellon, Get Hero, LifeTube, MediaKraft, Talent Media, Video Brothers. Konkurs promuje i honoruje najlepszą twórczość w polskiej sieci.

Z roku na rok prestiż nagród Grand Video Awards rośnie: tegoroczne jury oceniało aż 797 filmów, o 100 więcej niż w 2017 roku. Do finału nominowało 68 prac. Zwycięzców jury wyłoniło w 10 kategoriach – laureaci otrzymali po 4 tys. zł nagrody.

Zobacz filmy nagrodzone w poszczególnych kategoriach i zdobywców nagród specjalnych:

raq

Pozostałe tematy weekendowe

Zdjęcia roku najlepszych polskich fotoreporterów
Jakie trendy są i będą istotne w reklamie?
Wydarzenia 2018 roku w mediach
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.