Temat: na weekend

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 28, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Najlepsze filmy roku w polskim internecie

Gala Grand Video Awards 2018 odbyła się w warszawskim kinie Iluzjon (fot. Simona Supino)

W październiku podczas gali Grand Video Awards nagrodziliśmy najlepszych twórców wideo w internecie. Do czwartej edycji konkursu zgłoszono blisko 800 prac. Jury wyłoniło zwycięzców w 10 kategoriach. Prezentujemy wszystkie nagrodzone produkcje.

Grand Video Awards to jedyny w Polsce konkurs dla twórców wideo w internecie. Organizuje go magazyn „Press” wraz z największymi sieciami partnerskimi: Gamellon, Get Hero, LifeTube, MediaKraft, Talent Media, Video Brothers. Konkurs promuje i honoruje najlepszą twórczość w polskiej sieci.

Z roku na rok prestiż nagród Grand Video Awards rośnie: tegoroczne jury oceniało aż 797 filmów, o 100 więcej niż w 2017 roku. Do finału nominowało 68 prac. Zwycięzców jury wyłoniło w 10 kategoriach – laureaci otrzymali po 4 tys. zł nagrody.

Zobacz filmy nagrodzone w poszczególnych kategoriach i zdobywców nagród specjalnych:

Galeria: Laureaci Grand Video Awards 2018

Gala Grand Video Awards 2018
Gala Grand Video Awards 2018
Gala Grand Video Awards 2018

raq

Pozostałe tematy weekendowe

11 najciekawszych polskich seriali 2018 roku
Zdjęcia roku najlepszych polskich fotoreporterów
Dziennikarze Roku: od Żakowskiego do Kittela
* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.