Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"SNL Polska - Weekend Update" w Showmax.com i Telewizji WP

Prowadzącymi "Weekend Update" pozostają Laura Breszka i Kamil Pruban (screen: Youtube.com/SNL Polska)

Od najbliższego weekendu w serwisie Showmax.com i Telewizji WP oglądać będzie można program "SNL Polska - Weekend Update", satyryczne podsumowanie tygodnia.

Wcześniej "Weekend Update" był elementem "SNL Polska", polskiej wersji amerykańskiego show "Saturday Night Live". Program nadawany był od grudnia 2017 do marca 2018 roku.

Prowadzącymi "Weekend Update" pozostają Laura Breszka i Kamil Pruban. Odcinki mają być udostępniane w soboty o 21 w serwisie Showmax.com, a w niedziele o 20.20 oglądać będzie można je w Telewizji WP. Nagrania będą odbywać się z udziałem publiczności. W sumie powstanie 10 odcinków.

(KOZ, 23.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 23, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

PiS wydał najwięcej na spoty wyborcze w telewizji

Fragment jednego ze spotów Prawa i Sprawiedliwości (screen: YouTube.com/Prawo i Sprawiedliwość)

Na spoty w telewizji w czasie kampanii wyborczej do samorządu najwięcej wydał komitet wyborczy Prawa i Sprawiedliwości.

Jak wynika z danych cennikowych Nielsen Audience Measurement, KW PiS przeznaczył na spoty w telewizji 2,55 mln zł. Były one emitowane w TVP 1, TVP Info, Polsacie i należącym do Grupy TVN i Discovery Polska NTL Radomsko.

KW Wolność w Samorządzie wydał w telewizji 726,4 tys. zł (spoty w Polsacie, Polsat News), KW Koalicja Obywatelska - 331,1 tys. zł (Polsat, TVN), KW Jacek Wojciechowicz Akcja Warszawa - 201,3 tys. zł (TVN 24), KW PSL - 115 tys. zł (TVP 1, TVP Info, TVN 24), KW Z Dutkiewiczem dla Dolnego Śląska - 22,7 tys. zł (TVN 24), a KW Wolni i Solidarni - 3,3 tys. zł (TVS).

(KOZ, 23.10.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.