Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 14, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

BBC debiutuje na Facebook Watch

BBC, jako pierwsze medium spoza USA, otrzyma możliwość emisji własnego programu informacyjnego w module Facebook Watch. Premiera planowana jest na końcówkę br.

Brytyjski nadawca będzie obecny na Facebook Watch poprzez swoje informacyjne ramię - BBC News. Audycja zatytułowana "Cut Through the Noise" będzie publikowana raz w tygodniu. Każdy odcinek ma być poświęcony innemu tematowi. Za jego produkcję odpowiadać będzie waszyngtoński oddział BBC News.

O mediach produkujących programy informacyjne i publicystyczne specjalnie na Facebook piszemy w najnowszym numerze "Press".

(LL, 14.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter

Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Wrzesień 17, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVP zamierza kupić ponad 460 smartfonów

(fot. Pexels.com)

Telewizja Polska chce kupić 464 telefony komórkowe i 15 tabletów.

Pięć smartfonów ma obsługiwać system iOS (nie podano dla nich górnej ceny), a pozostałe - Android (z czego 12 - do 1,8 tys. zł brutto, 48 - do 1,4 tys. zł, a 399 do 900 zł). W przypadku tabletów dziesięć ma być z iOS, a pięć - z Androidem.

Termin składania ofert mija w piątek 28 września.

(KOZ, 17.09.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.