Dział: PRASA

Dodano: Luty 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zgłoszenia do Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka do 5 marca

Organizatorzy Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka przedłużyli termin przyjmowania zgłoszeń do 5 marca br.

Konkurs dziennikarski Nagrody Młodych Dziennikarzy im. Bartka Zdunka organizowany jest od 2011 roku przez Koło Młodych krakowskiego oddziału Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Absolwentów Dziennikarstwa Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie i Dziennikarskie Koło Naukowe UPJPII. Nagrody przyznawane są kategoriach: „Debiut publicystyczny roku”, „Inicjatywa roku” i „Reportaż – po debiucie”, a od szóstej edycji nagradzani będą również młodzi twórcy filmowi.
Zgłoszenia należy nadsyłać na adres e-mail: nagrodamlodychdziennikarzy@gmail.com lub dostarczyć na piśmie pod adres: 31-002 Kraków, ul. Franciszkańska 1. Regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej konkursu.

(22.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: PRASA

Dodano: Luty 22, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jerzy Sułowski za Wojciecha Harpulę redaktorem naczelnym „Gazety Krakowskiej”

Jerzy Sułowski (fot. materiały prasowe)

Od 23 lutego br. redaktorem naczelnym „Gazety Krakowskiej” zostaje Jerzy Sułowski, dotychczasowy zastępca naczelnego. Zastąpi Wojciecha Harpulę, który odchodzi ze stanowiska.

Jerzy Sułowski pracę dziennikarską rozpoczynał w 1985 roku w „Echu Krakowa”. W latach 1995-2007 związany był z „Super Expressem”, gdzie pełnił m.in. funkcję zastępcy redaktora naczelnego, a także stworzył i zarządzał redakcją „Super Expressu” w Nowym Jorku. Z Polska Press i „Gazetą Krakowską” związany jest od 11 lat.
Wojciech Harpula pozostaje w Grupie na pełnionym dotychczas równolegle stanowisku dyrektora ds. rozwoju Internetu w Krakowie. Joanna Pazio, rzeczniczka prasowa Polska Press Grupy, informuje, że Harpula zajmie się też prowadzeniem nowych projektów biznesowych w oddziale.
W styczniu 2018 roku Maciej Stańczyk pokazał na swoim koncie na Twitterze zdjęcia sugerujące, że Wojciech Harpula pomagał w autoryzowaniu wywiadu udzielonego przez krakowskiego polityka Łukasza Gibałę konkurencyjnemu wobec "Gazety Krakowskiej" portalowi Lovekrakow.pl. Wtedy Polska Press Grupa zapewniła, że wyjaśnia sprawę.
Natomiast 7 lutego Stańczyk na Twitterze znowu opublikował zdjęcia - tym razem sugerujące, że Wojciech Harpula, miał wprowadzać poprawki do książki Łukasza Gibały "Kraków. Nowa energia" (ukazała się w 2017 roku). Wojciech Harpula nie chciał komentować sprawy.

(22.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo