Dział: RADIO

Dodano: Luty 02, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Skowroński tłumaczy Lizutowi, dlaczego wziął pieniądze od PiS na Radio Wnet

screen wnet.pl

W audycji "A teraz na poważnie" Mikołaja Lizuta w ToK FM (31.01.2018)  dyskutowali ze sobą Krzysztof Skowroński, przewodniczący Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich i Seweryn Blumsztajn, szef Towarzystwa Dziennikarskiego.

Na stwierdzenie Lizuta: "Prawo i Sprawiedliwość finansowało, współfinansowało kierowane przez ciebie radio. To już nie są pieniądze publiczne, tylko partyjne. (…) 143 tys. zł od PiS w roku 2013, to wynika ze sprawozdania". Krzysztof Skowroński odpowiedział: "Tak, ale to było tak, jak jest spółka z o.o., która coś robi. (…) I to rzeczywiście był taki moment, to pomogło nam dalej funkcjonować, ale tam też z kolei nic zdrożnego nie robiliśmy, nic partyjnego i to jest promil tego, czy mały procent tego, co w ciągu dziewięciu lat radio musiało zarobić, żeby istnieć (…)”.

Posłuchaj fragmentu audycji:

(02.02.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.