Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 25, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Plejada.pl z relacją na żywo z Charytatywnego Balu Dziennikarzy

XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy (fot. Piotr Król/Press)

Bal, organizowany przez Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy, odbędzie się już 3 lutego 2018 roku w Ufficio Primo w Warszawie. Relację na żywo z wydarzenia będzie można zobaczyć w serwisie Plejada.pl (Onet-RASP) oraz na profilach społecznościowych Grupy Onet na Facebooku.

W tym roku beneficjentami spotkania organizowanego przez Fundację Charytatywny Bal Dziennikarzy będzie aż pięć organizacji dobroczynnych: Fundacja TVN "Nie jesteś sam", Fundacja Polsat, Fundacja Przyjaciółka (Edipresse Polska), Fundacja Radia Zet i Kulczyk Foundation z programem wsparcia systemu żywienia dzieci "Żółty Talerz".

Uroczystość poprowadzą: Agnieszka Woźniak-Starak - prezenterka TVN, Agata Młynarska - Dyrektor Programowa TLC Polska, Krzysztof Ibisz - prezenter telewizji Polsat i Marcin Cejrowski - redaktor naczelny Plejada.pl. Aukcję na której zlicytowana zostanie m.in. broszka Beaty Szydło, poprowadzi Juliusz Windorbski, prezes domu aukcyjnego Desa Unicum. Nowych nabywców znajdą także: scenariusz pierwszego odcinka serialu "Ucho Prezesa" z autografem Roberta Górskiego, oryginalny scenariusz filmu "Sztuka kochania" z podpisami twórców, nauka jazdy konnej z Piotrem Kraśko, koszulka polskiej reprezentacji w piłce nożnej z autografami zawodników, "wyjątkowy dar" od rodziny Wojciecha Młynarskiego.

Produkcją balu zajęła się agencja Rubicon Media, za oprawę audiowizualną, materiały video i transmisję odpowiada PsychoMedia, a za działania media relations agencja MagnifiCo Marketing&PR Consultants. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Blue Cafe. Partnerem  produkcji wydarzenia jest agencja Black Tie.

(CP, 25.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 25, 2018

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tomasz Sekielski uruchomił kanał na YouTube

Tomasz Sekielski zaprezentował swój kanał na YouTube (screen YouTube)

Tomasz Sekielski rozpoczął prowadzenie swojego kanału na YouTube. Zapowiada, że m.in. będzie komentował w nim aktualne wydarzenia społeczno-polityczne.

Na razie Tomasz Sekielski zamieścił w na YouTube jeden materiał, w którym poinformował o starcie jego kanału. "To właśnie tu, na YouTubie pojawiać się będą moje komentarze do aktualnych wydarzeń społecznopolitycznych. Prezentować będę też rozmowy z ciekawymi ludźmi i reportaże mojego autorstwa" - zapowiada w pierwszym materiale Tomasz Sekielski.

Ostatnio Tomasz Sekielski produkował dla Fokus TV serial dokumentalny "Tomasz Sekielski. Teoria Spisku", który był nadawany od 5 października do 7 grudnia 2017 roku. Wcześniej Sekielski był dziennikarzem i prowadzącym programy publicystyczne m.in. w TVN, TVN 24 i Telewizji Polskiej.

(MAK, 25.01.2018)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo