Temat: szkolenia

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konrad Piasecki, Michał Pol i Bartosz Godusławski będą szkolić młodych dziennikarzy

Ogólnopolskie Forum Mediów Akademickich zaprasza dziennikarzy z redakcji studenckich do udziału w konferencji i warsztatach, które odbędą się w ramach 11. Gali Finałowej Plebiscytu MediaTory.

III Krajowa Konferencja Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2017 w Krakowie, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W programie przewidziano debatę "Emerytur nie będzie, toniemy w długach - dlaczego media i politycy nie potrafią mówić o ekonomii", panel dyskusyjny dotyczący obecności redakcji akademickich w social mediach oraz serię wykładów i warsztatów. Poprowadzą je m.in. Konrad Piasecki (Radio Zet, TVN 24), Michał Pol (Grupa Onet), Bartosz Godusławski (Dziennik Gazeta Prawna) oraz Wojciech Andrusiewicz (Zakład Ubezpieczeń Społecznych).

III Krajowa Konferencja OFMA towarzyszy 11. Gali Finałowej Plebiscytu MediaTory – Studenckich Nagród Dziennikarskich, podczas której nagrodzeni zostaną dziennikarze największych redakcji krajowych, którzy zyskali uznanie w oczach studentów dziennikarstwa z całej Polski.

Udział w Konferencji dla dziennikarzy studenckich jest bezpłatny. Rejestracja redakcji studenckich trwa do 24 listopada - więcej informacji na stronie www.mediatory.pl.

(21.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.