Temat: szkolenia

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 21, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Konrad Piasecki, Michał Pol i Bartosz Godusławski będą szkolić młodych dziennikarzy

Ogólnopolskie Forum Mediów Akademickich zaprasza dziennikarzy z redakcji studenckich do udziału w konferencji i warsztatach, które odbędą się w ramach 11. Gali Finałowej Plebiscytu MediaTory.

III Krajowa Konferencja Ogólnopolskiego Forum Mediów Akademickich odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2017 w Krakowie, na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego. W programie przewidziano debatę "Emerytur nie będzie, toniemy w długach - dlaczego media i politycy nie potrafią mówić o ekonomii", panel dyskusyjny dotyczący obecności redakcji akademickich w social mediach oraz serię wykładów i warsztatów. Poprowadzą je m.in. Konrad Piasecki (Radio Zet, TVN 24), Michał Pol (Grupa Onet), Bartosz Godusławski (Dziennik Gazeta Prawna) oraz Wojciech Andrusiewicz (Zakład Ubezpieczeń Społecznych).

III Krajowa Konferencja OFMA towarzyszy 11. Gali Finałowej Plebiscytu MediaTory – Studenckich Nagród Dziennikarskich, podczas której nagrodzeni zostaną dziennikarze największych redakcji krajowych, którzy zyskali uznanie w oczach studentów dziennikarstwa z całej Polski.

Udział w Konferencji dla dziennikarzy studenckich jest bezpłatny. Rejestracja redakcji studenckich trwa do 24 listopada - więcej informacji na stronie www.mediatory.pl.

(21.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Listopad 22, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Edyta Sadowska odchodzi z Ringier Axel Springer Polska

Edyta Sadowska (fot. materiały prasowe RASP)

Jak wynika z informacji "Presserwisu", Edyta Sadowska podjęła decyzję o odejściu ze stanowiska prezesa Ringier Axel Springer Polska oraz z wydawnictwa. Informację tę potwierdziły nam dwa wiarygodne źródła.

 

Edyta Sadowska stanowisko prezesa Ringier Axel Springer Polska objęła z początkiem 2012 roku. Wcześniej była dyrektor finansową. Do wydawnictwa dołączyła w 2005 roku. Wcześniej pracowała jako dyrektor ds. planowania i kontroli biznesu w firmie telekomunikacyjnej Netia.

(KOZ, 22.11.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo