Temat: pożegnanie

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 11, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Zygmunt Moszkowicz - filar, symbol i dobry duch zespołu Interii

Zygmunt Moszkowicz (fot. materiały Interii)

W nocy z 10 na 11 stycznia 2016 roku zmarł Zygmunt Moszkowicz, zastępca redaktora naczelnego Interii. Miał 61 lat. 

- Dla Zygmunta zawsze najważniejszy był człowiek. Był z nami od zawsze i na zawsze z nami zostanie – mówi Krzysztof Fijałek, redaktor naczelny Interii.
"Myślisz »Interia« - mówisz »Dzimek« - dla wielu obecnych i byłych pracowników portalu był jego filarem, symbolem i dobrym duchem. Służył nam radą, doświadczeniem, wspierał, ale i ganił, ale tylko wtedy, kiedy na to zasłużyliśmy. Był sprawiedliwy i wyrozumiały" - wspomina Moszkowicza redakcja Interii w tekście pożegnalnym.
Moszkowicz z portalem był związany od 2000 roku (serwis powstał w 1999 roku). Zaczynał jako redaktor serwisu Fakty, organizując całą redakcję portalu. Był sekretarzem redakcji, dyrektorem serwisów informacyjnych, a następnie przez wiele lat zastępcą redaktora naczelnego i szefem zespołu wydawców strony głównej. Wcześniej pracował w studenckim Radiu Centrum, Ośrodku Kultury Scena Ludowa, a od 1990 roku jako sekretarz redakcji w "Czasie Krakowskim". Współpracował z "Super Expressem". Prowadził też zajęcia z dziennikarstwa internetowego na Uniwersytecie Papieskim im. Jana Pawła II w Krakowie.

(JM, 11.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo

Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 12, 2017

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Allegro wprowadza zmiany w systemie oceniania sprzedawców

(fot. allegro.pl)

Od 25 stycznia br. ocenę transakcji na Allegro będą mogli wystawić tylko kupujący, a nie jak obecnie kupujący i sprzedający. W przypadku negatywnego komentarza sprzedający będzie mógł skorzystać z opcji odpowiedzi, czyli tak jak dotychczas.

To niejedyna zmiana, którą wprowadzi serwis w systemie komentarzy transakcji. Informacja o jakości sprzedawcy wyświetlana przy jego nazwie obejmować będzie 12 ostatnich miesięcy, a nie jak dotychczas cały okres historii danego konta. Ma to mobilizować sprzedawców do poprawienia jakości swoich usług. Zostaną zlikwidowane komentarze neutralne - oceny będą tylko pozytywne albo negatywne.

"Chcemy, by kupujący na pierwszy rzut oka wiedzieli, jaką jakość obsługi oferuje im dany sprzedający, czy szybko realizuje wysyłkę, czy rzetelnie opisuje oferty i czy jest uprzejmy. Nowy system komentarzy pokaże, jaka jest jakość obsługi sprzedawcy tu i teraz, a nie na przestrzeni ubiegłych lat" - informuje Paweł Klimiuk, dyrektor komunikacji korporacyjnej Allegro. 

Serwis transakcyjny Allegro uruchomił także program lojalnościowy dla użytkowników robiących za jego pośrednictwem częste zakupy.

(PR, 12.01.2017)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter

Zapisz się na nasz newsletter i bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami ze świata mediów i reklamy. Pressletter

Press logo