Dział: TELEWIZJA

Dodano: Październik 03, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Stu reporterów będzie przygotowywać newsy Nowej TV

Zespół informacyjno-publicystyczny kanału Nowa TV (ZPR Media) tworzy kilkunastu dziennikarzy pracujących w Warszawie i prawie stu reporterów w innych miastach Polski.

Zespół informacyjno-publicystyczny kanału Nowa TV (ZPR Media) tworzy kilkunastu dziennikarzy pracujących w Warszawie i prawie stu reporterów w innych miastach Polski.

Są to osoby m.in. z kilkudziesięciu newsroomów lokalnych stacji radiowych należących do ZPR Media - m.in. w Łodzi, Szczecinie, Krakowie, Trójmieście, Rzeszowie, Lublinie, Wrocławiu, Bydgoszczy, Poznaniu oraz na Śląsku.
W warszawskiej redakcji newsów i publicystyki Nowej TV – jak informowaliśmy – pracują dziennikarze, którzy odeszli z Telewizji Polskiej. Wieczorne wydanie programu informacyjnego poprowadzi para prezenterów z zespołu tworzonego przez Beatę Tadlę, Joannę Dunikowską, Marka Czyża i Jarosława Kulczyckiego. Reporterami będą m.in. Magdalena Karpińska, Adam Feder i Radosław Masłowski. - Położymy akcenty na tematy, których dzisiaj brakuje w głównych serwisach informacyjnych – zapowiada Tomasz Sygut, redaktor naczelny audycji informacyjnych i publicystycznych Nowej TV. - Będziemy dalej od polityki, a bliżej ludzi i ich codziennych spraw - dodaje.
Nowa TV, którą Grupa ZPR szykuje na ósmy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej, wystartuje 28 października br.

(RUT, 03.10.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.