Temat: szkolenia

Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 06, 2016

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego zaprasza dziennikarzy na semininaria w Brukseli i Warszawie

Seminarium w Brukseli przewidziane jest dla dziennikarzy telewizji, radia i internetu. Zaplanowano je na 8-10 listopada 2016. Wcześniej (12 października br.) odbędzie się w Warszawie seminarium dla dziennikarzy informacyjnych portali internetowych.

Biuro Informacyjne Parlamentu Europejskiego organizuje wyjazdowe seminarium dla wydawców i reporterów mediów audiowizualnych. Odbędzie się w Brukseli 8-10 listopada 2016 roku. Koszty wyjazdu zaproszonych dziennikarzy pokrywa Parlament Europejski. W czasie seminarium dziennikarze zapoznają się z ofertą działu audiowizualnego Parlamentu Europejskiego: zasadami korzystania ze studiów telewizyjnych PE, wynajmowania ekip telewizyjnych w Parlamencie, dowiedzą się jak szukać gotowych materiałów i ilustracji wideo, dokumentów źródłowych, informacji na temat prac Parlamentu Europejskiego, prac analitycznych na temat oczekiwanych efektów wprowadzanych rozwiązań legislacyjnych.

Dziennikarze chcący wziąć udział w seminarium proszeni są o przesyłanie wypełnionych formularzy zgłoszeniowych na adres [email protected] Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 września br. Wysłanie zgłoszenia nie gwarantuje udziału w seminarium.

Z kolei 12 października br. w Warszawie odbędzie się seminarium dla dziennikarzy informacyjnych portali internetowych. Będzie można dowiedzieć się na nim gdzie szukać treści dotyczących spraw europejskich, skąd czerpać tematy, jak sprawdzać informacje, skąd brać do publikacji zdjęcia, infografiki i filmy wideo dotyczące Europy. Zgłoszenia przyjmowane są do 5 października na adres [email protected]

(06.09.2016)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.