Dział: INTERNET

Dodano: Sierpień 22, 2025

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Seria dokumentalna "Smart Tube" o twórcach internetowych jesienią w TVP VOD

Każdy odcinek nowej propozycji TVP VOD koncentruje się na jednym twórcy internetowym (fot. materiały prasowe)

Jesienią w TVP VOD zadebiutuje kolejny TVP VOD Originals - seria dokumentalna "Smart Tube".

Każdy odcinek koncentruje się na jednej postaci - twórcy internetowym, którego kanał lub profil zdobył szeroką popularność. Bohaterowie reprezentują różnorodne dziedziny - od historii, nauk przyrodniczych i edukacji, przez sztukę, podróże, rzemiosło i motoryzację, po język, technologię i kulturę. 

W pierwszym sezonie "Smart Tube" udział wezmą m.in.: Łukasz Kazek, Joanna Jasitczak, Cyber Marian, Trucking Girl i twórcy kanału Podróże Busem Przez Świat. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

Wiosną w TVP VOD pokazywano program kulinarny "Gwiazdorska Kuchnia Ani". Jest to również produkcja serwisu. Cykl prowadzi szefowa kuchni Anna Strażyńska.

(KOZ, 22.08.2025)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.