Dział: REKLAMA

Dodano: Lipiec 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Mroczek i Andrzej Błachut od września w 2012 Agency

Marcin Mroczek ostatnio zarządzał działem kreacji w Freundschaft (fot. Marcin Święcicki)

Marcin Mroczek i Andrzej Błachut we wrześniu mają rozpocząć pracę w 2012 Agency. Na razie nie jest ustalone, na jakich stanowiskach będą pracowali.

Mroczek i Blachut ostatnio byli związani z Grupą Freundschaft jako odpowiednio: pracujący w teamie dyrektor kreacji i senior art director. Odchodząc z Freundschaft Mroczek zapowiadał, że w nowej roli nie będzie zarządzał zespołami kreatywnymi, ale powróci do zawodu copywritera. Potwierdza to Maciej Marasek, creative chairman 2012 Agency. - Dołączają do nas od września, ich rola w agencji nie została jeszcze określona, pewnie wydarzy się to pod koniec sierpnia - zapowiada Marasek i dodaje, że agencja ma dwóch aktywnych dyrektorów kreatywnych (Marasek i Przemek Bogdanowicz) i nie są potrzebni kolejni, co jednak nie wyklucza seniorskiej pozycji Mroczka w organizacji.

(AMS, 11.07.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.