Dział: INTERNET

Dodano: Maj 23, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jan Rybicki na stałe dołącza do redakcji Weekend.Gazeta.pl

Jan Rybicki po zakończeniu konkursu współpracował z redakcją, a teraz czytelnicy portalu będą mogli regularnie czytać jego teksty (fot. materiały prasowe)

Jan Rybicki, zwycięzca pierwszej edycji konkursu "Polska Stories", na stałe dołącza do zespołu serwisu Weekend.Gazeta.pl. Wcześniej, w ramach projektu dla młodych reporterów, brał udział w warsztatach prowadzonych przez Olgę Gitkiewicz oraz opublikował swój finałowy reportaż na łamach Weekend.Gazeta.pl.

Po zakończeniu konkursu współpracował z redakcją, a teraz czytelnicy portalu będą mogli regularnie czytać jego teksty.

"Polska Stories" to unikatowy program w polskich mediach przeznaczony dla młodych reportażystów rozpoczynających pracę w zawodzie. Podczas dwóch edycji finaliści przez osiem miesięcy pracowali nad reportażami, które następnie zostały opublikowane na łamach serwisu Gazeta.pl.

Dotychczasowe edycje były prowadzone przez Olgę Gitkiewicz. Każdorazowo w dwóch etapach rekrutacji wyróżniono dziesięciu autorów. Każdy z nich napisał materiał, który następnie został opublikowany na portalu Gazeta.pl. Spośród dziesięciu tekstów komisja wybierała ten najlepszy.

W pierwszej edycji był to reportaż Jana Rybickiego o młodej piłkarce i jej drodze do Ekstraligi oraz o regułach rządzących kobiecym sportem.

(MAC, 23.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.