Dział: TELEWIZJA

Dodano: Maj 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wraca "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie". Ale premiery w TVP 3 Katowice

Emisję programu wstrzymano pod koniec ubiegłego roku (screen: Tvp.pl)

Premierowe odcinki programu o poszukiwaniach osób zaginionych pt. "Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie" będą nadawane w TVP 3 Katowice.

Jak przekazało "Presserwisowi" biuro prasowe Telewizji Polskiej, program powróci na antenę w piątek 7 czerwca. Emisje zaplanowano na co tydzień w TVP 3 Katowice, a powtórki w ogólnopolskim paśmie TVP 3.

- Intensywnie pracujemy nad przygotowaniem premierowych odcinków programu i wybraniem osoby prowadzącej. Formuła audycji pozostaje bez zmian. Za produkcję programu odpowiada, tak jak do tej pory, oddział terenowy TVP w Katowicach - informuje biuro prasowe TVP. Dotychczas program prowadziła m.in. Alicja Popiel.

Czytaj też: Wielowieyska w "GW": start Gawryluk w wyborach prezydenckich planem B Morawieckiego

Emisję programu wstrzymano pod koniec ub.r. Na różnych antenach TVP jest on obecny z przerwami od 1996 roku. Do końca grudnia był nadawany w paśmie ogólnopolskim TVP 3. Zniknął z anteny z powodu braku finansowania projektu przez TVP, o czym zdecydowały jeszcze poprzednie władze telewizji (prezesem był wtedy Mateusz Matyszkowicz).

Czytaj też: REM: Anna Seremak powinna przeprosić za śmianie się z relacji o przemocy domowej

(MNIE, 15.05.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.