Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Play wprowadzi osiem olimpijskich kanałów Eurosportu. Włączą je też Inea i Vectra

Okazjonalne kanały Eurosportu włączą też Inea i Vectra (fot. Pixabay.com)

Play wprowadzi do oferty telewizyjnej okazjonalne kanały Eurosportu, które będą pokazywały transmisje z tegorocznych Igrzysk Olimpijskich w Paryżu.

Na czas igrzysk zostanie udostępnionych osiem dodatkowych kanałów Eurosportu. Siedem ma nadawać w jakości obrazu HD, a jeden – w 4K. Takie stacje Eurosport uruchamiał też przy okazji poprzednich igrzysk, równolegle pokazując najważniejsze wydarzenia w standardowych kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2.

Czytaj też: TVP szykuje się na igrzyska olimpijskie. Siedem dyscyplin komentowanych będzie z Paryża

Okazjonalne kanały będą dostępne w Play dla klientów mających w swoich pakietach Eurosport 1 i 2, też na urządzeniach mobilnych w aplikacji Play Now oraz w serwisie Playnow.pl.

– Okazjonalne kanały Eurosportu udostępnione zostaną wszystkim klientom posiadającym Telewizję MAX oraz Telewizję Nowej Generacji od Play – przekazało nam biuro prasowe Play. Nie będzie więc ich w starej ofercie UPC Polska.

Igrzyska Olimpijskie w Paryżu potrwają od 26 lipca do 11 sierpnia 2024 roku. Poza kanałami Eurosportu – dzięki sublicencji – wybrane transmisje będą dostępne także w stacjach TVP.

Okazjonalne kanały Eurosportu włączą też Inea i Vectra.

Czytaj też: Canal+ szykuje nowe kanały telewizyjne: Canal+ 360 i cztery stacje Canal+ Extra

(MNIE, 29.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.