Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 17, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Program śniadaniowy TV Republika z Popek i Patyrą ogląda średnio 104 tys. widzów

Program prowadzą m.in. Anna Popek i Rafał Patyra (screen: YouTube/SluzbowiKoledzy13 TV)

Średnio 104 tys. widzów ogląda w TV Republika program śniadaniowy "Republika wstajemy", prowadzony m.in. przez Annę Popek.

Stacja emituje go od 8 kwietnia w dni powszednie o 6.05, a w weekendy od 8.05. Z danych do 15 kwietnia wynika, że nadając program, ma średnio 3,88 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 2,05 proc. w komercyjnej 16-49 i 2,48 proc. w komercyjnej 16-59. Najwięcej widzów przyciągnęło wydanie z 13 kwietnia – 268 tys.

Czytaj też: Wieczorny program informacyjny TV Republika jest nadawany też w weekendy

Dla porównania, w marcu TV Republika miała średnio 2,94 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, 1,05 proc. w komercyjnej 16-49 oraz 1,59 proc. w komercyjnej 16-59.

Program prowadzą m.in. Anna Popek, Rafał Patyra, Emilia Wierzbicki i Łukasz Jankowski.

Ponadto w zeszłym tygodniu szef wydawców stacji Jarosław Olechowski informował w serwisie X: "Wkrótce jakość odbioru @RepublikaTV znacząco się poprawi. Właśnie instalujemy cyfrowe stoły do realizacji dźwięku. Kupiliśmy nowe kamery. Podnieśliśmy emisję do jakości HD".

Dane: Nielsen Media.

Czytaj też: Świrski nie ukarze TV Republika za słowa Jana Pietrzaka o imigrantach. "Była to satyra"

(MNIE, 17.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.