Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 05, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Agnieszka Prachniak z Kanału Sportowego do TVP Sport. Objęła stanowisko kierowniczki

Ostatnio Agnieszka Prachniak była dyrektorką Kanału Sportowego ds. rozwoju biznesu (screen: X.com/Kanał Sportowy)

Do zespołu TVP Sport dołączyła Agnieszka Prachniak. Z początkiem kwietnia objęła stanowisko kierowniczki redakcji mediów interaktywnych i informacji.

"Agnieszka, która ma bardzo dużo doświadczenia w zarządzaniu projektami w dziedzinie online i digital, będzie pracowała nad rozwojem oferty internetowej TVP Sport" – napisał w serwisie X Jakub Kwiatkowski, dyrektor TVP Sport.

Czytaj też: Sebastian Parfjanowicz zastępcą naczelnego Przeglądu Sportowego Onet. Wcześniej w TVP Sport

Ostatnio Prachniak była dyrektorką Kanału Sportowego ds. rozwoju biznesu. W przeszłości pracowała w Polskim Związku Piłki Nożnej, gdzie m.in. jako dyrektorka odpowiadała za marketing i sponsoring.

Poprzednio szefem połączonych redakcji informacji i internetu TVP Sport był Sebastian Parfjanowicz, który 2 kwietnia dołączył do redakcji Przeglądu Sportowego Onet. Objął tam stanowisko zastępcy redaktora naczelnego.

Czytaj też: Kontrowersyjna reporterka ma relacjonować konflikt izraelsko-palestyński w Kanale Zero

(MNIE, 05.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.