Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sebastian Parfjanowicz zastępcą naczelnego Przeglądu Sportowego Onet. Wcześniej w TVP Sport

Sebastian Parfjanowicz przenosi się do redakcji Przeglądu Sportowego Onet (screen: YouTube/Sport na Antenie)

Sebastian Parfjanowicz 2 kwietnia dołączy do redakcji Przeglądu Sportowego Onet i obejmie stanowisko zastępcy redaktora naczelnego. Będzie drugim zastępcą redaktora naczelnego obok Łukasza Godlewskiego, który pracuje w redakcji od lutego ubiegłego roku.

– Sebastian przez lata pracy dał się poznać jako świetny dziennikarz, sprawny reporter i menedżer, który ma zestaw umiejętności potrzebnych naszej redakcji – mówi Kamil Wolnicki, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet. - To duże wzmocnienie i nie mam żadnych wątpliwości, że Sebastian pomoże nam w realizacji celu, czyli budowy najlepszego i największego serwisu sportowego w Polsce pod każdym względem. Razem z moim drugim zastępcą Łukaszem Godlewskim chcemy rozwijać redakcję pod względem zasięgowym i multimedialnym 

Czytaj też: Mecz Walia – Polska oglądało 5,5 mln widzów w TVP. Reprezentacja awansuje na Euro 2024

Sebastian Parfjanowicz był dotąd szefem połączonych redakcji informacji i Internetu TVP Sport.

Zaczynał w 2000 roku na stażu w "Przeglądzie Sportowym". W 2008 roku został reporterem TVP Sport. Osiem razy był korespondentem gazety, a później telewizji na igrzyskach olimpijskich. W 2020 roku w TVP Sport został szefem połączonych redakcji informacji i Internetu.

Czytaj też: Jacek Kurski odpowiada na zawiadomienie prokuratury przez TVP. "Rozpaczliwa próba"

(KOZ, 29.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.