Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 06, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Drugi sezon "LOL: Kto się śmieje ostatni" z Cezarym Pazurą w Prime Video od 26 kwietnia

Program jest adaptacją japońskiej produkcji "Hitoshi Matsumoto Presents Documental" (screen: YouTube/Prime Video Polska)

W serwisie streamingowym Prime Video, należącym do Amazona, 26 kwietnia zadebiutuje drugi sezon programu komediowego "LOL: Kto się śmieje ostatni".

Gospodarzem programu pozostaje aktor i satyryk Cezary Pazura. Dziesięcioro polskich komików i artystów rozrywkowych (m.in. Piotr Stramowski, Michał Wójcik, Sonia Bohosiewcz i Jerzy Kryszak) będzie musiało rozśmieszać siebie nawzajem, ale samemu nie będą mogli się zaśmiać. Nagrodą w programie jest 100 tys. zł, które przez zwycięzcę zostaną przekazane na wybrany cel charytatywny.

Czytaj też: Aleksander Sikora, współprowadzący "The Voice of Poland", odchodzi z TVP

Drugi sezon, podobnie jak pierwszy, będzie liczyć sześć półgodzinnych odcinków. Za produkcję odpowiada firma Constantin Entertainment Polska.

Program jest adaptacją japońskiej produkcji "Hitoshi Matsumoto Presents Documental". Lokalne wersje powstały m.in. w Meksyku, Australii, Niemczech, Hiszpanii, Indiach i Kanadzie. Pierwszy polski sezon miał premierę wiosną 2023.

Czytaj też: Ruszył kanał Kabaret TV od Wirtualnej Polski. W ramówce tylko programy kabaretowe

(MNIE, 06.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.