Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Kwiecień 03, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Viaplay TV w Holandii jako kanał linearny zamiast Talpa SBS9. Nawiązano współpracę

W ofercie Viaplay TV znajdą się m.in. wyścigi Formuły 1 (fot. Wikimedia Commons)

Viaplay i holenderska sieć Talpa nawiązały współpracę, w wyniku której linearny kanał telewizyjny SBS9 zostanie przemianowany na Viaplay TV. Od 5 kwietnia będą wyświetlane wybrane treści z portfolio sportowego serwisu streamingowego. W tym wyścigi Formuły 1 oraz mecze piłkarskiej Premier League i Bundesligi.

Pierwszą transmisją w Viaplay TV będzie sesja treningowa przed Grand Prix Japonii, w której weźmie udział holenderska gwiazd Max Verstappen. Kwietniowy harmonogram Viaplay TV obejmuje mecze piłkarskie Premier League na żywo, najważniejsze wydarzenia z Grand Prix Chin oraz mecze PDC Premier League Darts z Rotterdamu.

Czytaj też: Platforma streamingowa Disney+ zmieniła wygląd logo. Powodem połączenie z Hulu

Na kanale nadal będą emitowane holenderskie i międzynarodowe seriale oraz filmy z bogatej oferty rozrywkowej Talpa Network. Kanał jest dostępny dla widzów w całej Holandii za pośrednictwem wszystkich głównych dystrybutorów telewizyjnych.

"Jesteśmy w pełni zaangażowani w naszą strategię otwartych mediów, co oznacza, że stale szukamy na rynku możliwości współpracy z atrakcyjnymi partnerami. Przykładem tego jest partnerstwo z Viaplay Group, podobnie jak wcześniej nawiązaliśmy udane sojusze z RetailMedia.One i BBC First" – oświadczył Joost Brakel, dyrektor generalny Talpa Network.

Czytaj też: "Oppenheimer", zwycięzca tegorocznych Oscarów, w końcu miał premierę w Japonii

(MAC, 03.04.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.