Dział: RADIO

Dodano: Marzec 29, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Marek Cender, wieloletni dziennikarz Radia Kielce. Miał 54 lata. "Robił wielkie widowiska z małych meczów"

Na antenie Radia Kielce Cender prowadził również magazyn Auto Radio Moto Radio, a ostatnio program Kierunek Muzyka (screen za Polskieradio 24.pl: Radio Kielce/Piotr Kwaśniewski)

Nie żyje wieloletni dziennikarz Polskiego Radia Kielce Marek Cender, który przez 30 lat zajmował się w tej rozgłośni piłką ręczną. Miał 54 lata - poinformowało Polskie Radio.

Radio Kielce przypomina, że "Marek Cender przez lata komentował mecze szczypiornistów z Kielc zarówno w rozgrywkach krajowych, jak i w Lidze Mistrzów. Jego ukochaną dyscypliną była piłka ręczna. Za kielecką drużyną podróżował po całej Europie i nie tylko, bo komentował mecze Iskry również z Izraela. Jego charakterystyczny, pełen pasji, sposób prowadzenia transmisji bardzo podobał się słuchaczom. Zajmował się również piłką nożną. Lubił przede wszystkim odwiedzać stadiony drużyn grających w niższych ligach i tam robił wielkie widowiska z małych meczów".

Na antenie Radia Kielce Cender prowadził również magazyn Auto Radio Moto Radio, a ostatnio program Kierunek Muzyka.

(źródło: Polskieradio24.pl, 29.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.