Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 28, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

MagentaTV 15 kwietnia uruchomi specjalny kanał poświęcony piłkarskiemu Euro 2024

Kanał, który wszyscy klienci MagentaTV mogą odbierać bezpłatnie, ma za zadanie wprowadzić widzów w nastrój przed UEFA Euro 2024 na dwa miesiące przed meczem otwarcia

Niemiecka platforma telewizyjna MagentaTV należąca do Deutsche Telekom uruchomi 15 kwietnia Fußball.TV 1, pierwszy z trzech kanałów dedykowanych tegorocznym Mistrzostwom Europy w piłce nożnej (14 czerwca – 14 lipca).

Kanał, który wszyscy klienci MagentaTV mogą odbierać bezpłatnie, ma za zadanie wprowadzić widzów w nastrój przed UEFA Euro 2024 na dwa miesiące przed meczem otwarcia. Kanał zawiera aktualne informacje, nowe formaty, wielokrotnie nagradzane filmy dokumentalne o sporcie oraz najważniejsze wydarzenia z historii Mistrzostw Europy w piłce nożnej, prezentowane m.in. przez komentatorów Bélę Réthy i Wolffa Fussa.

Czytaj też: Mecz Walia – Polska oglądało 5,5 mln widzów w TVP. Reprezentacja awansuje na Euro 2024

"W MagentaTV celowo rozpoczynamy piłkarskie lato w kwietniu. Całe Niemcy nie mogą się doczekać sportowego wydarzenia dekady, a my będziemy prowadzić do UEFA Euro 2024 bogate w treści i rozrywkowe formaty, zanim rozpoczniemy meczem ze Szkocją w Monachium 14 czerwca. Tylko MagentaTV oferuje wszystkie 51 meczów turnieju na żywo w jakości UHD. Dlatego nasz kompleksowy pakiet jest pierwszym wyborem dla wszystkich fanów piłki nożnej" – zachwala Arnim Butzen, dyrektor ds. telewizji w Deutsche Telekom.

(MAC, 28.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.