Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 26, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN zmienia dziś ramówkę. W dniu meczu piłkarzy bez "Milionerów" i "Czas na show. Drag me out"

Stacja wyjątkowo nie nada dziś "Czas na show. Drag me out" (fot. materiały prasowe)

TVN zdecydował o zmianach w dzisiejszej ramówce. Stacja nie pokaże swoich czołowych propozycji programowych, więc nie będą one kolidowały z meczem piłkarskiej reprezentacji Polski.

Wieczorem, od 20.15, stacja nie nada kolejnych odcinków "Na Wspólnej", "Milionerów" i "Czas na show. Drag me out". Zamiast tych propozycji zostaną pokazane ostatnie dwa odcinki serialu HBO pt. "Odwilż", który w stałym paśmie był nadawany dotychczas w poniedziałki o 21.35. Z kolei "Kuba Wojewódzki" rozpocznie się dziś o 22.50, a nie o 22.40, jak planowano.

TVN: "We wtorek kibicujemy reprezentacji"

Dziś wieczorem w konkurencyjnych TVP 1 i TVP Sport będzie można śledzić finał barażów o Euro 2024: Walia – Polska.

Czytaj też: TVN 24 najbardziej opiniotwórczy w lutym. "Press" pierwszy w kategorii magazynów i z dużym awansem

– W najbliższy wtorek 26.03 wszyscy kibicujemy polskiej reprezentacji i trzymamy kciuki za awans Polaków do Mistrzostw Europy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych widzów, wprowadziliśmy zmiany w wieczornej ramówce – tłumaczy biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery.

Zmiany w dzisiejszej ramówce będą miały wpływ na ofertę TVN też w kolejnych dniach. W poniedziałek 8 kwietnia zamiast serialu "Odwilż" (jego ostatnie odcinki zostaną nadane dziś) stacja pokaże "Czas na show. Drag me out". Oznacza to, że w tygodniu rozpoczynającym się 8 kwietnia TVN nada wyjątkowo dwa odcinki "Czas na show. Drag me out" – zarówno w poniedziałek, jak i wtorek o 21.35.

Ponadto, o tydzień wcześniej, czyli nie 22 kwietnia, ale 15 kwietnia, ruszy emisja trzeciego sezonu serialu "Skazana" – w poniedziałki o 21.35.

Czytaj też: Dominik Piechota kończy współpracę z Weszło w związku z zarzutami o plagiat

(MNIE, 26.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.