Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 14, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominika Długosz z "Newsweeka" nową prowadzącą "Onet Rano". Jest też Sekielski, Moro, Węglarczyk, Kadziewicz

Dominika Długosz jest dziennikarką „Newsweek Polska” od 2019 roku

Dominika Długosz została prowadzącą program "Onet Rano". Pierwsze wydanie z udziałem dziennikarki „Newsweeka” będzie można oglądać dziś od godz. 7.55.

W pozostałe dni program w mobilnym studiu Onetu prowadzą: Odeta Moro, Tomasz Sekielski, Bartosz Węglarczyk, Marcin Zawada i Łukasz Kadziewicz.

Dominika Długosz zaczynała w TVP jako reporterka "Wiadomości". Relacjonowała najważniejsze wydarzenia, takie jak wizyty papieża, powódź w 1997 roku oraz wszystkie kampanie wyborcze od 1997 roku. W 2006 roku przeszła do Polsatu, gdzie była prowadzącą, reporterką i wydawczynią programów informacyjnych i publicystycznych. Od 2019 roku jest dziennikarką „Newsweeka”.

"Bardzo cenię sobie pisanie analiz politycznych w »Newsweeku« i patrzenie na polską politykę w pewnym oderwaniu od bieżących wydarzeń, ale wciąż drzemie we mnie newsowy dziennikarz, który chce koniecznie rozmawiać o tym, co tu i teraz. Onet Rano to doskonała okazja, żeby zacząć dzień energetycznie" – mówi cytowana w komunikacie Dominika Długosz.

(MZD, 14.03.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.