Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 20, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zygmunt Chajzer poprowadzi nowy format rozrywkowy w Gazeta.pl. "Dla mężczyzn"

W dniu premiery "Ryzykantów", która odbędzie się na stronie głównej Gazeta.pl, zostaną ujawnione wszystkie założenia formatu, w tym nazwiska gwiazd wspierających nowy program Gazeta.pl. (fot. materiały prasowe)

Zygmunt Chajzer poprowadzi nowy format rozrywkowy w Gazeta.pl. Skierowany do mężczyzn program pt. "Ryzykanci" zadebiutuje w piątek 23 lutego.

Formuła programu przypomina teleturniej – uczestnicy będą musieli odpowiedzieć na serię pytań  w wyznaczonym czasie. W dniu premiery "Ryzykantów", która odbędzie się na stronie głównej Gazeta.pl, zostaną ujawnione wszystkie założenia formatu, w tym nazwiska gwiazd wspierających nowy program Gazeta.pl.

Czytaj też: Program informacyjny TVP "19.30" daleki od bezstronności. Raport Stowarzyszenia Demagog

– Media, planując swoje ramówki, bardzo często zapominają dziś o mężczyznach. Nasz program ma ambicje to zmienić – mówi cytowany w komunikacie Rafał Madajczak, redaktor naczelny Gazeta.pl.

(MZD, 20.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.