Dział: INTERNET

Dodano: Luty 16, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Telewizja Biznesowa nadająca w modelu FAST w ofercie serwisu Megogo

Telewizja Biznesowa jest dostępna w Megogo bezpłatnie (fot. materiały prasowe)

Do oferty serwisu streamingowego Megogo dołączyła Telewizja Biznesowa, kanał nadający w modelu FAST, czyli darmowej telewizji internetowej z reklamami.

Stacja jest dostępna w Megogo bezpłatnie. To pierwszy większy serwis streamingowy, który dołączył kanał do swojej oferty.

Telewizja Biznesowa ruszyła jesienią 2023. Nadaje informacje ze świata biznesu, inwestycji i finansów. Można ją oglądać na stronie Telewizjabiznesowa.pl oraz m.in. na portalach Comparic.pl i Inwestycje.pl. Stacja powstała z połączenia marek telewizji internetowych Comparic TV oraz Inwestorzy.tv.

Zobacz także: RMN nadal wydaje decyzje ws. mediów publicznych. "Nie ma umocowania prawnego"

Serwis Megogo powstał w 2011 roku w Ukrainie. W Polsce funkcjonuje od początku 2023 roku. W ofercie ma kanały telewizyjne oraz filmy w formie VoD. Oferuje płatne pakiety, ale dostęp do podstawowych kanałów, np. Polsatu czy TVN, jest darmowy.

(MNIE, 16.02.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.