Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 24, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Z "Pytania na śniadanie" TVP 2 znikają Kammel, Krzan, Kurzajewski i Cichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski z widzami pożegnali się za pośrednictwem mediów społecznościowych (fot. Paweł Wodzyński/East News)

Programu "Pytanie na śniadanie" w TVP 2 nie będą już prowadziły pary wprowadzone do niego za czasów poprzednich władz TVP – ustalił "Presserwis". W śniadaniówce Telewizji Polskiej wprowadzono poważne zmiany, łącznie z nowymi parami prowadzących.

Z naszych informacji wynika, że pożegnano się z Tomaszem Kammelem i Izabellą Krzan oraz Maciejem Kurzajewskim i Katarzyną Cichopek. Druga z tych par odejście z programu potwierdziła w mediach społecznościowych. W grafiku nie ma już też Małgorzaty Tomaszewskiej i Aleksandra Sikory.

Nowe pary w "Pytaniu na śniadanie"

Już wcześniej z grona prowadzących usunięto m.in. Annę Popek i Roberta Rozmusa oraz Idę Nowakowską-Herndon, która program prowadziła razem z Tomaszem Wolnym, od grudnia przebywającym na urlopie. Programu nie prowadzi także Małgorzata Opczowska, ostatnio w parze z Robertem Koszuckim.

Czytaj też: Kamila Biedrzycka poprowadzi "Woronicza 17" w TVP Info, a Marek Czyż – "Forum"

Do programu wprowadzono nowe pary. Są to: Robert Stockinger, do niedawna reporter "Dzień dobry TVN", oraz Joanna Górska, była prezenterka Polsat News, a także Klaudia Carlos i Robert El Gendy. Klaudia Carlos ostatnio w TVP Polonia prowadziła program "Polonia 24". Robert El Gendy był do niedawna jednym z gospodarzy pasma "Wstaje dzień" w TVP Info. Do "Pytania na śniadanie" wrócił po ponadrocznej przerwie.

Od kilku tygodni szefową "Pytania na śniadanie" jest Kinga Dobrzyńska, która w przeszłości pracowała już w TVP jako m.in. wydawczyni TVP Info.

Czytaj też: Oglądalność serwisu "Dzisiaj" w TV Republika. Rekord to średnio 911 tys. widzów

(MNIE, 24.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.