Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 15, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kanał Wydarzenia 24 buduje dystrybucję u operatorów. Trafił już do Play i Orange

Wydarzenia 24 trafiły na pierwszy multipleks naziemnej telewizji cyfrowej (screen: YouTube/MarcinTV Nagrania Telewizyjne)

Kanał Wydarzenia 24, który przeszedł na nową, naziemną koncesję, od początku buduje swoją dystrybucję u operatorów płatnej telewizji.

W zeszłym tygodniu dotychczasowy zasięg Wydarzeń 24 przejął nowy kanał Polsat News Polityka. Wydarzenia 24 pozostały, ale zaczęły nadawać na nowej koncesji. Są dostępne naziemnie na MUX 1. Pojawiły się też w Polsat Box, ale także u innych operatorów. Stacja jest im udostępniana bezpłatnie.

Czytaj też: TVP zapowiada kroki prawne wobec Michała Adamczyka, który skończył okupację. Co mu grozi?

– Zarówno kanał Wydarzenia 24, jak i Polsat News Polityka jest dostępny w naszej ofercie na większości urządzeń. Na pozostałych platformach trwa konfigurowanie zmian tak, aby oba kanały zostały udostępnione jak najszybciej – przekazało nam biuro prasowe Play. Dotyczy to zarówno UPC, jak i Play.

Kanał pojawił się już też w ofercie kablowej Orange i u operatora Sat-Film. Wkrótce ma być dostępny w T-Mobile. – Dokładamy wszelkich starań, by w najbliższym czasie nasi klienci mieli dostęp również do kanału Wydarzenia 24. W tym celu prowadzimy już rozmowy z partnerem – poinformowało nas biuro prasowe T-Mobile.

Stacji na razie nie będzie u operatora Asta-Net. – Na dziś nie włączamy nowego kanału Wydarzenia 24 – przekazał nam Krzysztof Burmer, dyrektor sprzedaży i marketingu operatora.

Czytaj też: Dzienna widownia Polsat News Polityka dochodzi do średnio 46 tys. widzów

Nie wiadomo jeszcze, czy pojawi się w Inea. – Będziemy informować, jeśli dołączy on do kanałów oferty telewizyjnej – odpowiedziało nam biuro prasowe operatora.

Kanał Wydarzenia 24 nadaje serwisy informacyjne, a Polsat News Polityka – programy publicystyczne, transmisje konferencji polityków oraz np. obrady sejmu i senatu.

Czytaj też: Słodkie zdjęcia, które mogą wyrządzić krzywdę. Sharenting jest groźny, trzeba mówić głośno

(MNIE, 15.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.