Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 11, 2024

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Prezenterka Ewa Gajewska odchodzi z Wydarzeń 24. Ma przejść do TVP

Ewa Gajewska najpierw pracowała w Polsat News, a następnie w kanale Wydarzenia 24 (screen: YouTube/SluzbowiKoledzy13 TV)

Ewa Gajewska odchodzi z kanału Wydarzenia 24 (Grupa Polsat Plus). Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że złożyła już wypowiedzenie i przejdzie do Telewizji Polskiej.

- Nie komentuję - przekazała nam Gajewska, pytana o odejście z Wydarzeń 24 i przejście do TVP.

Czytaj też: Polskie Radio rezygnuje z Polska Press, bo „radio zatrudnia znakomitych dziennikarzy”

Ewa Gajewska w Grupie Polsat Plus pracuje od 2008 roku. Najpierw była związana z Polsat News, gdzie prowadziła serwisy i m.in. "Godziny szczytu" oraz "To jest dzień". Od 2021 pracuje w Wydarzeniach 24. Na tej antenie prezentuje serwisy informacyjne.

Wcześniej z Polsat News do TVP przeszedł już Piotr Jędrzejek (TVP Info i "Panorama"), a od lutego do zespołu "19.30" TVP 1 - jak napisaliśmy dwa dni temu - ma dołączyć Monika Sawka, dotychczasowa prezenterka bocznych wydań "Wydarzeń" Polsatu.

(MNIE, 11.01.2024)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.