Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 20, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Platforma Canal+ wprowadziła do oferty kanał z transmisjami z Sejmu

Streaming będzie aktywny podczas transmisji posiedzeń Sejmu (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

W ofercie platformy Canal+ i serwisie Canal+ Online pojawił się kanał sejmowy.

Jak wyjaśnia Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+, transmisje z obrad Sejmu RP są dostępne wyłącznie za pośrednictwem internetu - w serwisie Canal+ Online dla wszystkich subskrybentów i abonentów oraz na dekoderach 4K podłączonych do internetu na pozycji 49.

Czytaj też: Paweł Moskalewicz na czele TVP Info. Jarosław Kurski o prezesurze TVP: Nonsens

- Streaming będzie aktywny podczas transmisji posiedzeń Sejmu. W ten sposób - za zgodą Sejmu RP - chcemy ułatwić abonentom dostęp do informacji publicznej - stwierdza Kaniowski.

Transmisje są też dostępne bezpośrednio na stronie Sejmu i na jego profilu na YouTube. Nad własnymi kanałami o tematyce parlamentarnej pracuje Telewizja Polsat. Mają to być Polsat News Polityka i Polsat News w Sejmie. Z kolei w internecie funkcjonuje TVP Parlament z transmisjami z Sejmu i Senatu.

(MNIE, 20.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.