Temat: prasa

Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 12, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Paweł Wroński odchodzi z „Gazety Wyborczej”. Ma pracować w MSZ

Paweł Wroński pracę w „Gazecie Wyborczej” rozpoczął w 1991 roku (screen: Facebook/Gazeta Wyborcza)

Paweł Wroński, długoletni dziennikarz „Gazety Wyborczej” poinformował, że odchodzi z redakcji. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ma pracować w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Obejmie stanowisko rzecznika resortu kierowanego przez Radka Sikorskiego.

Paweł Wroński, długoletni dziennikarz „Gazety Wyborczej” poinformował, że odchodzi z redakcji. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że ma pracować w Ministerstwie Spraw Zagranicznych.

Czytaj też: Paweł Płuska z "Faktów" TVN ma przejść do TVP i pokierować "Wiadomościami"

„Z żalem informuję, że ze względu na nowe wyzwanie, kończę karierę dziennikarza informacyjnego, a także aktywnego członka społeczności TT. Za głupie wpisy przepraszam, za mądre dyskusje dziękuję. Życzę Wesołych Świąt i wszystkiego dobrego” – napisał Paweł Wroński w serwisie X (dawny Twitter).

Z informacji „Presserwisu” wynika, że Wroński przechodzi do MSZ.

Paweł Wroński pracę w „Gazecie Wyborczej” rozpoczął w 1991 r. Zajmował się sprawami historycznymi, tematyką wojskową i polityką.

Czytaj też: Osiem innowacji działu propagandy TVP, które przejdą do historii. Nigdy nie zapomnimy

(MAK, 12.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.