Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Grudzień 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Nie żyje Marek Iwanowski, 27 lat pracował w Radiu Gdańsk

(screen: radiogdansk.pl)

Nie żyje Marek Iwanowski, wieloletni inżynier dźwięku - przekazało w sobotę Radio Gdańsk. Iwanowski podczas tegorocznych wakacji miał wypadek na jachcie podczas zagranicznego rejsu i doznał urazu rdzenia kręgowego.

"Tę wiadomość bardzo trudno nam przekazać. W sobotę zmarł nasz redakcyjny kolega, wieloletni pracownik Radia Gdańsk" - napisali przyjaciele ze stacji.

Marek Iwanowski pracował w rozgłośni przez 27 lat. Był inżynierem dźwięku.

"Jedną z wielu pasji naszego kolegi było żeglarstwo (...) W ostatnich miesiącach zbieraliśmy środki na jego rehabilitację. Wierzyliśmy, że uda mu się powrócić do pełni sił i zdrowia. Dzięki pomocy ludzi o wielkich sercach Marek trafił do ośrodka rehabilitacyjnego. Spędził tam tylko dwa miesiące, ponieważ jego stan bardzo się pogorszył. Kilka dni temu Marek trafił do szpitala w stanie krytycznym" - napisali jego koledzy z radia, żegnając go na stronie internetowej stacji.

"Rejs, na którym doszło do tragedii, to miała być taka nagroda. Na nowy początek. A nie koniec. Jeszcze przecież nie koniec. Marek przeżył absurdalny, niezrozumiały, pechowy wypadek. Ale przeżył i miało się poprawiać. Powoli, ale do przodu. Zbieraliśmy fundusze na rehabilitację, w miejscu pracy Marka stawali na głowie, by znaleźć dodatkowe środki (bo wierzcie mi, w Radio Gdańsk S.A. są ludzie z największymi i najczulszymi sercami, jakich znam). Życie napisało inny, brutalny scenariusz. Bez happyendu" - napisała na Facebooku Magda Gacyk, pochodząca z Gdańska dziennikarka, konsultantka, autorka książek.

(MAT, 03.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.