Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Grudzień 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rafał Pikuła za Jakuba Wątora redaktorem prowadzącym Magazyn Spider's Web+

Rafał Pikuła w "Gazecie Wyborczej" zajmował się tematyką nowych mediów, technologii i cyfrowej transformacji (fot. materiały prasowe)

Rafał Pikuła, dotychczas związany z "Gazetą Wyborczą", dołącza do Grupy Spider's Web jako redaktor prowadzący Magazyn Spider's Web+ i dziennikarz Spider's Web.

Rafał Pikuła w "Gazecie Wyborczej" zajmował się tematyką nowych mediów, technologii i cyfrowej transformacji. Publikował również w Onecie, Newonce i tygodnikach "Przegląd", "Polityka" oraz "Newsweek Polska". W Grupie Spider’s Web poprowadzi Magazyn Spider’s Web+, ale również będzie publikował w dziale Spider’s Web Tech i Nauka, jak i współtworzył treści audio oraz wideo.

Jakub Wątor odchodzi do Iberiona

– Przejście Rafała Pikuły do Spider’s Web jest wyjątkowe, ponieważ to zarówno Rafał chciał dołączyć do nas, jak i nasz obecny zespół dopytywał o możliwości współpracy z Rafałem. Wierzymy, że to porozumienie, które złapaliśmy na samym początku, będzie dalej procentowało – opowiada Mateusz Nowak, szef operacyjny Grupy Spider’s Web.

Czytaj też: "Sport" tylko w wersji cyfrowej. Trener Probierz i hokeista Czerkawski pomagają w promocji

– Rafał już teraz zaproponował nowe formaty w Grupie Spider’s Web, jesteśmy do nich przekonani i wierzymy, że wspólnie uda się pokazać ciekawe i świeże rozwiązania na rynku mediów technologicznych – dodaje.

Rafał Pikuła zastąpi Jakuba Wątora, który odchodzi do Iberiona. Wątor był związany z Grupą Spider’s Web przez blisko trzy lata, współprowadził dział technologie i nauka, a także prowadził Magazyn Spider’s Web+.

W skład Grupy Spider’s Web wchodzą serwisy Spider’s Web, Magazyn Spider’s Web+, Bizblog, Autoblog, Rozrywka i Bezprawnik.

Czytaj też: Dorota Gawryluk przestaje kierować newsami Polsatu. Solorz wysyła sygnał nowej władzy

(KOZ, 01.12.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.