Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 25, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W cenniku TVN na grudzień najdroższe "Fakty", a Polsatu – "Kevin sam w domu"

Reklamy przy filmie "Kevin sam w domu" są tańsze niż przed rokiem (screen: YouTube.com/Movieclips Classic Trailers)

W grudniowym cenniku TVN najwyżej wycenianą pozycją są "Fakty", a w cenniku Polsatu – komedia familijna "Kevin sam w domu".

Ceny 30-sekundowych spotów przy "Faktach" w TVN dochodzą w grudniu do 79,8 tys. zł. Tyle trzeba zapłacić za reklamę przy dzienniku stacji w Wigilię i sylwestra. Spoty są nieznacznie droższe niż przed rokiem (wzrost o 0,4 proc.).

Czytaj też: Tradycji stanie się zadość. Polsat w Wigilię pokaże film "Kevin sam w domu"

W cenniku TVN wysoko wyceniono także nadawane po "Faktach": "Sport" – ceny reklam sięgają 70,2 tys. zł (wzrost o 3,2 proc.) oraz "Pogodę" – 64 tys. zł (wzrost o 16,4 proc.), a także Puchar Świata w skokach narciarskich w norweskim Lillehammer 3 grudnia wieczorem – 61,5 tys. zł.

Z kolei w Polsacie za 30-sekundowy spot przy filmie "Kevin sam w domu", który stacja pokaże 24 grudnia o godzinie 20, trzeba zapłacić do 70,5 tys. zł, czyli o 5,2 proc. mniej, niż przed rokiem).

Wśród najdroższych pozycji są także telenowela "Pierwsza miłość" – do 54 tys. zł (wzrost o 0,2 proc.), "Sport" po "Wydarzeniach" – do 52,3 tys. zł i same "Wydarzenia" – do 52,2 tys. zł (spadek o 2,1 proc.).

Czytaj też: Program Chodakowskiej i Krupy w TVN od 3 stycznia. Emisja w środowe wieczory

(KOZ, 25.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.