Dział: RADIO

Dodano: Listopad 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Audycja Macieja Maleńczuka i Wojciecha Waglewskiego w Radiu Nowy Świat

Pierwszego wydania audycji posłuchać będzie można w środę 23 listopada (fot. materiały prasowe)

Maciej Maleńczuk i Wojciech Waglewski poprowadzą nową audycję "Koledzy" w Radiu Nowy Świat.

Maleńczuk i Waglewski w audycji będą rozmawiać o swoich fascynacjach różnymi gatunkami muzycznymi, przeplatając je osobistymi opiniami na różne tematy.

"Kiedy zapytałam Wojtka Waglewskiego z kim, oprócz syna, mógłby poprowadzić audycję, wymienił bez wahania: z »Maleńkim« (Maciej Maleńczuk). Tak zrodził się pomysł na połączenie tych dwóch znakomitych muzyków i oddanie im godziny na naszej antenie, aby mogli zainteresować patronów i słuchaczy rozmowami o tym, co im w duszy i sercu gra" - powiedziała redaktorka naczelna Radia Nowy Świat Magda Jethon, cytowana w komunikacie prasowym.

Jak zapowiada rozgłośnia, audycja "Koledzy" będzie nadawana rotacyjnie w czwartki o godzinie 14 i będzie trwać godzinę. Stacja potwierdza dwa pierwsze terminy: 23 listopada i 14 grudnia.

Wojciech Waglewski w Radiu Nowy Świat z synem Fiszem mają audycję "Wagle", nadawaną we wtorki od 19 do 21.

(KOZ, 23.11.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.